26 بهمن 1394 11:42:9
وزیر دادگستری:
حضور گسترده مردم در راهپیمایی و انتخابات نشانه قدرت کشور است
وزیر دادگستری گفت: آنچه که ملتها را به اهداف می رساند، اراده منسجم ملی است که مهمترین رکن و نشانه قدرت یک کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، صبح امروز در ادامه جلسه تفسیر قرآن در جمع مسئولین و کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، با اشاره به حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی 22بهمن امسال گفت: بار دیگر یوم الله دیگری رقم خورد و همه باید قدردان این حضور گسترده و ارزشمند ملت باشیم.
وزیر دادگستری در این باره افزود: حضور مردم در چنین ابعادی، صرفا برگزاری یک جشن و بیان و ابراز احساسات نیست، بلکه این حضور یک عملیات قوی نیز هست.
وی با بیان اینکه نوع شعار دادن و حضور اقشار مختلف جامعه از کودکان و افراد مسن گرفته تا حتی معلولین و جانبازان و غیره، یک اقدام عملی است چراکه آنچه که ملتها را به اهداف می رساند، اراده منسجم ملی است که مهترین رکن و نشانه قدرت یک کشور است.
پورمحمدی با اشاره به در پیش بودن ایام انتخابات نیز گفت: قطعا در هفتم اسفند ماه نیز شاهد مشارکت مردم خواهیم بود و آنچه که مردم به آن رای می دهند را با صحت، فراغت و اعتماد سازی اعلام و به نتیجه آن تمکین می کنیم؛ مهم نیز مشارکت مردم است و چه رای دهنده و رای گیرنده و چه فعالین سیاسی باید با انرژی مشارکت کنند و پیروزی بزرگ ما نیز در همین حضور و فعالیت همراه با درایت، تحمل و اعتماد است.
وی در خاتمه تصریح کرد: روز انتخابات روز پیمان است و وفای به عهد و پیمان در ادبیات دینی و اجتماعی ما بسیار برجسته و مهم است و این نکته ای اساسی است که باعث نظم و رشد اجتماعی می شود، لذا تمکین به نتیجه انتخابات و احترام به رای ملت نیز صلاح عمومی جامعه را دربر دارد که به تمرین، تذکر، هدایت و مراقبت نیاز دارد.


Powered by Tetis PORTAL