13 بهمن 1395 7:39:39
با حکم حجت الاسلام پورمحمدی؛
معاون حقوقی وزیر دادگستری به عنوان سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد

عبدالعلی میرکوهی از مدیران با سابقه وزارت دادگستری و معاون فعلی حقوقی و امور مجلس وزارت، با حفظ سمت، به عنوان سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، با حکم حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی وزیر دادگستری، عبدالعلی میرکوهی از مدیران با سابقه وزارت دادگستری و معاون فعلی حقوقی و امور مجلس وزارت، با حفظ سمت، به عنوان سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب گردید و خدمات ۲۲ ماهه دکتر علیرضا جمشیدی در این سازمان پایان پذیرفت.
در مراسم تکریم و معارفه سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی که با حضور مدیران و معاونین وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، امروز صبح در محل سالن اجتماعات وزارت دادگستری برگزار شد، وزیر دادگستری از زحمات و خدمات دکتر جمشیدی و مدیریت برنامه ای وی در طول مدت تصدی، تقدیر نمود.
پورمحمدی همچنین ضمن برشمردن ویژگی‌های مدیریتی دکتر جمشیدی از اقدامات مدیریتی و برنامه ای و همچنین دستاوردهای وی در این دوره یاد کرد و این دوره را به عنوان نقطه عطف دوره های مدیریتی سازمان تعزیرات خواند.
ریاست سابق سازمان تعزیرات نیز با ارائه گزارشی مفصل از خدمات و عملکرد ۲۲ ماهه خود، از همکاری و رابطه بسیار نزدیکش با وزیر دادگستری و مدیران وزارتخانه در طول ریاست خود در سازمان خبر داد و این توفیق را مرهون تلاش‌ها و زحمات تمامی مدیران و همکاران خود در وزارتخانه و سازمان دانست.
در ادامه این جلسه وزیر دادگستری ضمن معرفی نقاط قوت و روحیات مدیریتی و تخصصی آقای عبدالعلی میرکوهی، انتظارات خود را در خصوص پیشبرد اهداف دولت، در مبارزه با فساد و تقویت و توسعه و معرفی بهتر سازمان تعزیرات برشمرد و خواستار ارائه خدمات شایسته‌تر به مردم با تلاش مضاعف شد.
در پایان به رسم سایر مراسم تکریم و معارفه، با لوح تقدیر از زحمات دکتر علیرضا جمشیدی تقدیر و تشکر به عمل آمد.


Powered by Tetis PORTAL