25 مرداد 1394 15:33:27
با حکم وزیر دادگستری:
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری منصوب شد
وزیر دادگستری در حکمی، دکتر محمود عباسی را به سمت معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حکمی، دکتر محمود عباسی را به سمت معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری منصوب کرد.


حکم انتصاب معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمود عباسی

با توجه به توانایی های علمی پژوهشی، مسئولیت پذیری و پیشینه ارزشمند جنابعالی در فعالیت های اجرایی و قضایی، شما را به سمت «معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری» منصوب می کنم. انتظار دارم براساس مأموریت های وزارت دادگستری و اصل یکصد و شصتم قانون اساسی، تمام توان خود را برای تحقق وظایف محوله به کار گیرید.
پیگیری موضوعات مرتبط با حقوق شهروندی و حقوق اداری در دستگاههای اجرایی و هماهنگی با بخش های قضایی و ارائه گزارش های به روز و جامع، اهمیتی بسزا در عرصه داخلی و بین المللی دارد.
از سوی دیگر ارتباط با نهادهای حقوقی و قضایی دیگر کشورها و نهادهای بین المللی بویژه در جهت تنظیم قراردادهای همکاری و معاضدت قضایی، استرداد مجرمان، انتقال محکومان و تنظیم اسناد مربوط و اجرای مفاد آنها با رعایت اصول قانون اساسی و هماهنگی با قوه قضائیه ضرورتی است که با جدیت باید انجام پذیرد.
امیدوارم در سایه توفیقات الهی و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحناه فداه و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب، اهداف قانونی و برنامه های راهبردی ریاست محترم جمهوری و دولت یازدهم را محقق نمایید.

Powered by Tetis PORTAL