2 شهريور 1388 9:18:17
وزيردادگستري: نمايشگاه بين المللي قرآن پاسخگوى نيازهاى همه اقشار است
به گفته دكترالهام؛ برپايي غرفه ها و بخش هاي گوناگون و عرضه كالاهاي قرآني متعدد و متنوع از ديگر جذابيت هاي اين نمايشگاه و از دلايل پر رونق بودن بازديد از آن است.
سخنگوي دولت و وزير دادگستري گفت: بخش هاي مختلف هفدهمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم از ويژگي هايي برخوردار است كه مي تواند پاسخگوي نيازهاي مختلف همه اقشار باشد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت به نقل از ايرنا،"غلامحسين الهام" در بازديد از نمايشگاه بين المللي قرآن ،به برگزاري نشست هاي متعدد در حوزه هاي مختلف علوم قرآني در اين نمايشگاه اشاره كرد و گفت: برگزاري اين سلسه نشست ها با سخنراني صاحب نظران علوم قرآني و استادان علوم فقهي ، تاثير به سزايي در شناخت هرچه بيشتر قرآن كريم و انس انسان با تعاليم انسان ساز آن دارد.وي افزود: برنامه ريزي دقيق براي برپايي اين جلسات از ويژگي هاي اساسي هفدهيمين نمايشگاه قرآن به حساب مي آيد.
به گفته سخنگوي دولت نهم ؛ برپايي غرفه ها و بخش هاي گوناگون و عرضه كالاهاي قرآني متعدد و متنوع از ديگر جذابيت هاي اين نمايشگاه و از دلايل پر رونق بودن بازديد از آن است.
هفدهمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم كه از روز 25 مردادماه در محل مصلاي امام خميني(ره) آغاز شده ، همه روزه از ساعت 16 تا 24 پذيراي خانواده هاي علاقه مند و به ويژه نوجوانان و جوانان است. 2/6/88

 


Powered by Tetis PORTAL