17 بهمن 1396 11:16:59
با حضور وزیر دادگستری؛
پایانه مسافربری برون استانی لرستان افتتاح شد
پایانه مسافربری برون استانی لرستان با حضور وزیر دادگستری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، پایانه مسافربری برون استانی لرستان در شهر خرم آباد پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، استاندار لرستان و دیگر مسئولان استانی افتتاح شد.
وزیر دادگستری در آئین بهره برداری از پایانه مسافربری خرم آباد افزود: در عین حال در کنار مشکلات و سختی ها، کشور از ظرفیت های بزرگ و امکانات مطلوبی برخوردار است که با همکاری و همت ملتی بزرگ که همیشه کمک کار نظام بوده است می توان بر مشکلات پیروز شد.
وی با تاکید بر روحیه استقلال به عنوان یکی از ویژگی های بارز ملت ایران ، گفت: با داشتن رهبری فرزانه و فرهیخته و با بهره گیری از ظرفیت ها و استعدادهای موجود می توان مشکلات را رفع کرد .
آوائی با تاکید بر اینکه ما بیش از همیشه در این ایام و در این سال ها نیازمند اتحاد، برابری و با هم بودن هستیم افزود: خوشبختانه این اصل در استان لرستان وجود دارد.
وزیر دادگستری با اشاره به اینکه وجود برخی نواقص و اشکالات و کاستی را قبول داریم، افزود: کارهای بزرگی در سال های بعد از انقلاب انجام شده است.
وی افزود: بدون تعصب و با رعایت انصاف باید یادآوری کرد که کارهایی بزرگی انجام شده و کارهای بزرگتری هم باید انجام دهیم تا بتوان به جایگاه واقعی و مطلوب مورد انتظار دست یافت.
این پایانه مسافربری با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان و در مساحت ۳۶ هزار مترمربع احداث شده است.
گفتنی است که در حاشیه مراسم افتتاح پایانه برون استانی لرستان، ۸۸ دستگاه خودرو زامیاد از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با کارمزد ۴ درصد به مددجویان کمیته امداد لرستان تحویل داده شد.


Powered by Tetis PORTAL