16 بهمن 1397 14:36:14
سفر وزیر دادگستری به استان فارس/
ساختمان اتاق اصناف مرودشت با حضور وزیر دادگستری به بهره برداری رسید
ساختمان اتاق اصناف شهرستان مرودشت با حضور وزیر دادگستری به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری در ادامه برنامه های سفر به استان فارس، ساختمان اتاق اصناف در شهرستان مرودشت این استان را افتتاح کرد.
وزیر دادگستری در مراسم افتتاح ساختمان اتاق اصناف مرودشت گفت: اصناف از گذشته تا کنون امین مردم بودند و نقش بی بدیلی در جنگ، کمک به رزمنده ها و پیروزی انقلاب ایفا کردند.
آوایی با بیان اینکه جماعت قابل توجهی از مسئولین روابط محبت آمیز با اصناف دارند، افزود: زمانی که تعزیرات برای برخورد با اصناف ورود پیدا می کند بسیار برای ما تلخ و زجر آور است.
وی با بیان اینکه این برخوردها باعث وارد کردن آسیب حیثیتی به این قشر می شود افزود: تجربه نشان داده با ابزارهای نصب پلاکارد و دستگیری و موارد سخت افزاری مشکلی حل نشده و آرزوی ما تعطیلی تعزیرات و دادگستری هاست تا تمام مشکلات به شکل نرم افزاری حل و فصل شود.
وزیر دادگستری گفت: با تعامل و همفکری می توان مشکلات را حل کرد و هرچه میزان اصطکاک و برخورد در جامعه کمتر شود میزان با هم بودن و محبت تقویت می شود.
بنا بر این گزارش این ساختمان در زمینی به مساحت ٦ هزار متر مربع و زیر بنای ٧٢٨ متر مربع ساخته شده در ٩ طبقه ساخته شده و شامل بخش های امور اداری، بازرسی و اتحادیه های مرودشت است.


Powered by Tetis PORTAL