23 اسفند 1393 19:41:34
معاون وزیر دادگستری هشدار داد:
برخورد قاطعانه قوه قضاییه با متجاوزان به حقوق بیت‌المال
معاون پارلمانی وزیر دادگستری گفت: ارگانها، سازمان‌ها و ادارات مربوطه بایستی در جهت حفظ بیت‌المال نهایت تلاش خود را به کار ببندند و از هرگونه تحرکات برخلاف بیت‌المال جلوگیری کرده و در صورت مشاهده، فورا آن را به دستگاه قضائی گزارش دهند، قوه قضاییه نیز با متجاوزان به حقوق بیت‌المال شدیداً برخورد قانونی می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری عبدالعلی میرکوهی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری، با اشاره به پیش‌بینی قانون برای متجاوزان به حقوق بیت‌المال گفت: برای برخورد با متجاوزان حقوق بیت‌المال و منابع طبیعی به اندازه کافی قانون وجود دارد.
وی ادامه داد: بایستی از هرگونه تصرفات غیرقانونی جلوگیری و نتیجه جهت پیگیری‌های قضایی به دادگستری گزارش شود.
معاون پارلمانی وزیر دادگستری تصریح کرد: ارگانها، سازمان‌ها و ادارات مربوطه بایستی در جهت حفظ بیت‌المال نهایت تلاش خود را به کار ببندند و از هرگونه تحرکات برخلاف بیت‌المال جلوگیری کرده و در صورت مشاهده فورا آن را به دستگاه قضائی گزارش دهند، قوه قضاییه نیز با متجاوزان به حقوق بیت‌المال شدیداً برخورد قانونی می‌کند.
میرکوهی در پایان خاطر نشان کرد: مردم نیز باید نسبت به این قضیه هم احساس مسئولیت کنند، زیرا یکسری افراد سودجو در راستای ثروت‌اندوزی اقدام به این ساخت و سازها و تصرف‌های غیر مجاز می‌کنند.

Powered by Tetis PORTAL