12 ارديبهشت 1395 13:39:52
وزیر دادگستری در جمع دانش آموزان عنوان کرد:
ما ایرانیان می توانیم معلم تمدن امروز هزاره سوم باشیم
وزیر دادگستری گفت: ما ایرانیان می توانیم معلم تمدن امروز هزاره سوم باشیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری
پیش از ظهر امروز و همزمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری(ره)، ضمن حضور در مراسم اختتامیه جشنواره بالندگی در علوم انسانی با حضور در یکی از کلاس های درس از مقام معلم تجلیل و تکریم کرد.
وی با بیان اینکه شهید مطهری یک حقوق دان برجسته بود و یک دانشمند بزرگ در رشته علوم انسانی، عنوان کرد الگوی برجسته شما در عرصه پژوهش و بالندگی به عنوان یک دانشمند علوم انسانی در رشته های مختلف انسانی استاد شهید مطهری است.
پورمحمدی در ادامه ضمن بیان اینکه از این همه تلاش، کوشش، بالندگی و رویش، خدا را شاکرم عنوان کرد: باید کمک کنیم که این فضاها و زمینه ها عمومی شود و تمام دانش آموزان کل کشور بتوانند با استفاده از این تمهیدات به بالندگی برسند.
وزیر دادگستری در پایان گفت: ما ایرانیان می توانیم معلم تمدن امروز هزاره سوم باشیم. شما دانش آموزان با تولیدات فکریتان صاحب قدرت آینده جهان هستید. تولید در علوم انسانی مهمترین موضوع مهم دنیاست. امروز زنان و دختران ما با حفظ شخصیت انسانی حضوری فعال در تمام عرصه ها دارند. جامعه ما این گونه به رویش رسیده است و شما دانش آموزان که نمونه برجسته این عرصه هستید، طوری برنامه ریزی کنید که در آینده اندیشمند، دانشمند و پژوهش گر علوم انسانی برجسته در تمام دنیا باشید.


Powered by Tetis PORTAL