26 فروردين 1395 23:9:23
معاون وزیر دادگستری خبر داد:
امضاء توافقنامه جامعه خیرین با سازمان اوقاف و امور خیریه
معاون توسعه مدیریت و پشتیانی وزیر دادگستری در اجلاس جامعه خیرین حامی معلولان کشور از امضاء توافقنامه جامعه خیرین با سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، نخستین اجلاس جامعه خیرین حامی معلولان کشور در سال 95، با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، حبیب‌الله بوربور، معاون توسعه مدیریت و پشتیانی وزیر دادگستری، حجت‌الاسلام محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، محمدرضا کارگری و هاشم سلیم آشتیانی به ترتیب رئیس هیأت مدیره و اعضا هیأت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور، انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور، سید محمد هادی ایاذی معاون اجتماعی وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی و علیرضا زالی رئیس سازمان نظام پزشکی و جمعی از خیرین برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، حبیب‌الله بوربور معاون وزیر دادگستری و رئیس هیأت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به اینکه هر ساله افراد جدید به جامعه خیرین افزوده می‌شوند، اظهار داشت:‌ ما در تلاش هستیم این افراد را با نیازهای معلولان آشنا کنیم.
وی تصریح کرد:‌ قطعاً‌ کسی که کار خیر انجام می‌دهد لذت می‌برد و امیدواریم با انجام کارهای خیر قدمی در جهت رفع مشکلات نیازمندان و به ویژه معلولان برداشته شود.
بوربور با بیان اینکه در سال‌های اخیر خیرین مجمع‌های بسیاری را تشکیل داده بیان کرد:‌ از این مجمع‌ها می‌توان به مجمع خیرین مدرسه‌ساز اشاره کرد که از کنار این مجمع، مجمع‌های بسیاری شکل گرفت.
رئیس هیأت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور از توافق این مجموعه با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت‌:‌ طبق هماهنگی‌های صورت گرفته بنا داریم اقداماتی را در راستای کمک خیرین و موقوفه شدن کمک‌ها انجام دهیم که انشاءالله در آینده کمک‌هایی که از سوی خیرین در بخش‌های مختلف انجام می‌شود وقف گردد.
بر اساس این گزارش، نخستین اجلاس جامعه خیرین حامی معلولان کشور در سال 95 با حضور وزرای دادگستری و کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار و دراین جلسه عنوان گردید که در سال گذشته 2 هزار واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول به بالا واگذار شده است.


Powered by Tetis PORTAL