15 شهريور 1397 14:19:47
وزیر دادگستری در شورای اداری آرادان:
دولت با جدیت به دنبال رفع نابسامانی هاست

وزیر دادگستری گفت: دولت تدبیر و امید در شرایط کنونی با جدیت و با تمام قوا به دنبال رفع نابسامانی های اقتصادی است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری که به استان سمنان سفر کرده است، شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان آرادان، افزود: اکنون در موقعیت حساس جنگ اقتصادی دشمن در قبال انقلاب و ملت ایران اسلامی قرار داریم.
وی خاطرنشان کرد: دولت با اتحاد همه جانبه خود در تصمیمات و تحرکات خود در چند ماه اخیر به دنبال کاهش نابسامانی هاست و ملت نیز باید بداند این همت در دولت به صورت کامل وجود دارد.
آوائی بیان کرد: با همت مسوولان و اتحاد تمام قوا از این برهه مشکلات کشور عبور خواهیم کرد و اصل نظام را باید در اولویت خود قرار دهیم.
وزیر دادگستری، اقدامات قوه قضائیه و سازمان تعزیرات حکومتی را در دوره اخیر در زمینه کنترل و نظارت بر بازار جدی توصیف کرد.
وی اظهار داشت: در کنار قوه قهریه و اقدامات قاطع، باید مراقب باشیم تا آبرویی از کسی برده نشود و اقدامی نسنجیده انجام ندهیم و در شرایط موجود اشتباه نکنیم، ولی نباید برخورد که عامل بازدارنده است را کنار بگذاریم.
آوائی، به همبستگی و یکدستی ملت در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی نیز نباید یکدیگر را تخریب کنیم، چون رمز موفقیت و حل مشکلات اتحاد است.
وزیر دادگستری، به کار سخت و تاثیرگذار قضات و نظام دادگستری اشاره و اضافه کرد: تحرکات سیستم قضایی می تواند به سود تحولات مهم در جامعه باشد.


Powered by Tetis PORTAL