29 مرداد 1395 19:22:8
وزیر دادگستری در جمع خبرنگاران:
برخورد با دانه درشت‌ها همواره در دستور کار قرار دارد
وزیر دادگستری یکی از مشکلات بزرگ را عدم تعادل و موازنه در حقوق‌ها برشمرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه یادواره ۳۵ شهید شهر پول، با بیان اینکه دولت با موضوع حقوق‌های نجومی قاطعانه برخورد کرده است، مشکل بزرگ را نبود توازن، تعادل و موازنه در حقوق‌ها برشمرد.
وی با اشاره به اینکه استمرار مشکل عدم موازنه در حقوق‌ها را نمی‌پذیریم تصریح کرد: دولت ضمن اتخاذ تصمیمات اولیه برای برخورد با این موضوع، لایحه ای در این خصوص آماده کرده است.
وزیر دادگستری گفت: اساسا ملاک دولت در بحث فیش های حقوقی نجومی، موضوع عدم توازن و تعادل است، هرچند در این باره عده ای نیز تخلف کرده اند اما ملاک باید اصلاح و ایجاد موازنه در فیش های حقوقی باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره پرونده دانه درشت ها تصریح کرد: خوشبختانه در دور جدید پرونده های دانه درشت وجود ندارد چرا که در حوزه پیشگیری با قدرت و جدیت برخورد کرده ایم تا شاهد وقوع چنین مواردی در دور جدید نباشیم و پرونده های باقی مانده از گذشته هم شناسائی شده و در حال رسیدگی و برخورد جدی هستیم. برخورد با دانه درشت‌ها همواره در دستور کار قرار دارد.
حجت‌الاسلام پورمحمدی گفت: آن‌ قدر با قدرت برخورد و عمل می‌کنیم تا کسی به فکر و مخیله‌اش نیز جسارت و سوءاستفاده‌های بزرگ خطور نکند.Powered by Tetis PORTAL