19 دي 1396 9:50:19
در دیدار وزیر دادگستری با دو نماینده مجلس؛
مسائل و موضوعات روز کشور بررسی شد
در دیدار وزیر دادگستری با نمایندگان اهواز و تالش در مجلس شورای اسلامی، مسائل روز کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری، با ساری و شکری، نمایندگان مردم اهواز و تالش در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار که با حضور میرهادی قره سید رومیانی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری برگزار شد، مهمترین مسائل روز کشور و همچنین مواردی در خصوص حوزه های انتخابیه اهواز و تالش مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
شکری، نماینده مردم تالش پس از این جلسه در گفت‌وگو با روابط عمومی وزارت دادگستری در خصوص این دیدار ضمن تاکید بر لزوم تعامل هرچه بیشتر وزارت دادگستری با مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خوشبختانه وزیر دادگستری در برقراری ارتباط موثر بین قوای سه گانه که از وظایف ذاتی وزارت دادگستری است، موفق عمل کرده است.
ساری، نماینده مردم اهواز نیز در رابطه با این جلسه گفت: در جلسه امروز هم مسائل روز کشور مطرح شد و هم در خصوص مساله حقوقی مرتبط با اسناد ثبتی برخی مناطق مسکونی اهواز و مشکلات موجود در این رابطه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی در ادامه افزود: در مورد شهرستان کارون و مشکلات آن از جمله عدم وجود ساختمان دادگستری در این شهرستان و برخی دیگر از امکانات مورد نیاز، به وزیر دادگستری اطلاع داده شد که امیدواریم این مشکلات در آینده نزدیک حل و فصل شود.


Powered by Tetis PORTAL