17 اسفند 1397 20:19:35
سفر وزیر دادگستری به استان گیلان/
بازدید وزیر دادگستری از تعزیرات حکومتی استان گیلان
وزیر دادگستری از اداره کل تعزیرات حکومتی استان گیلان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان گیلان و در آخرین برنامه سفر خود به این استان، ضمن بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی در جمع پرسنل این اداره حاضر شد.
وی در این جلسه با تاکید بر لزوم اخلاق مداری از سوی همکاران و روسای شعب اظهار داشت: تعزیرات حکومتی یکی از مراکز مهم انعکاس آلام و دردهای مردم است و این امر موجب می شود فشار سنگینی بر کارکنان این دستگاه وارد شود؛ با این وجود باید مراقب بود تا بداخلاقی و عدم رعایت احترام به مردم، به نقطه آسیب این دستگاه تبدیل نشود.
وزیر دادگستری عادی شدن مشکلات مردم را یکی از مهم ترین آسیب های محیط کار دانست و اظهار داشت در نظام و حکومت اسلامی باید امنیت قضایی وجود داشته باشد.
آوائی در این جلسه مراقبه و محاسبه را یکی از مهم ترین وظایف پرسنل دانست و گفت تواضع و حسن خلق در خدمت به مردم بسیار موثر است و موجب برکت در امور می شود.
وزیر دادگستری اقناع مردم در احکام صادره را یکی از رسالت های تعزیرات حکومتی دانست و افزود: ما باید در بسیاری از برخورد ها تجدیدنظر کنیم.
همچنین در ابتدای این جلسه، انصاری مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان، گزارشی از عملکرد این اداره کل در 11 ماهه گذشته ارائه کرد و افزود: این عملکرد حاصل تلاش های همه همکاران زحمتکش این اداره است.


Powered by Tetis PORTAL