12 خرداد 1394 22:47:22
حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی:
تاکید دولت خدمت صادقانه به مردم است
وزیر دادگستری گفت: ملت ما شایسته بهترین خدمات هستند و تاکید دولت نیز خدمت صادقانه به مردم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، در جمع مردم در مسجد جامع ساوه ضمن تبریک به مناسبت ایام نیمه شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، مساله غیبت را پر رمز و راز و پیچیده توصیف کرد.
وزیر دادگستری گفت: اگر از آینده بشر، حقیقت، عدالت، حاکمیت حقانیت را بگیریم، زندگی برای همه تیر و تار و تباه و فضای زندگی همگان تغییر خواهد یافت و اگر داستان منجی، موعود و بقیه الله و غیر از این باشد، مساله هستی و علت خلقت بی هدف خواهد بود.
وی یکی از دلایل توجه جامعه جهانی به جمهوری اسلامی ایران را منطق اصیل و دقیق ما دانست که همانا اعتقاد به منجی هستی و حقیقت خواهی و استکبار ستیزی است.
حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی یکی از دلایل دشمنی آمریکا، اسراییل و سرسپردگان آنها و به راه انداختن گروه های تروریستی را اعتقاد عمیق ما به مهدویت، ظلم ستیزی و حق گویی ما عنوان کرد و اظهار داشت: بیست و شش سال از رحلت امام(ره) می گذرد و ایشان بدون پشتوانه مادی و تنها با اعتقاد راسخ و منتظر واقعی بودن، در صحنه حضور پیدا کرد و نظم جدیدی بوجود آورد و ملت را شیفته خود کرد که تا به امروز آثار آن باقی است.
وزیر دادگستری گفت: رمز انقلاب ما، مبدا آغاز و قدرتمندی انقلاب ما فرهنگ مهدوی و انتظار صحیح است و رمز موفقیت امام(ره) نیز همراهی مردم بود که این مردم از مسیر اصلی خود هرگز رویگردان نخواهند بود.
وی با تاکید بر اینکه همگی باید در حفظ و اشاعه فرهنگ انتظار صحیح کوشا باشیم تصریح کرد: راه و رسم زندگی حضرت امام(ره) به عنوان یک الگوی کامل، امروز حجت را بر ما تمام کرده و ما مسوولین، امروز وظیفه بسیار سنگینی بر عهده داریم که مهمترین مسوولیت در قبال مردم است.
پورمحمدی تاکید دولت را خدمتگذاری صادقانه به مردم عنوان کرد و با اشاره به محدودیت های موجود اظهار داشت: متاسفانه یکی از محدودیت هایی که خود ما ایجاد کرده ایم همین پیچیدگی های نظام اداری است که باید در جهت رفع چنین موانعی تلاش کنیم.
وزیر دادگستری ایستادگی در برابر سخت ترین تحریمها را یکی از ارزنده ترین اقدامات دانست و گفت: دولت با حمایت مردم و رهبری معظم در برابر نظام سلطه و استکبار ایستادگی می کند و با وجود اینکه انتقاداتی نیز مطرح می شود، با استدلال و منطق قوی،راه خود را با اقتدار می پیماید.
وی گفت: امروز ملت ما سلاح دشمن را با پشتوانه فرهنگ و تمدن خود کند کرده و با آگاهی کامل از شرایط و شناخت دقیق از دشمن، با شرط حفظ حقوق خود، پای میز مذاکره می نشیند.
وزیر دادگستری مجموعه تیم جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای را قوی ترین نیروهای موجود در کشور دانست که با پشتوانه حمایت رهبری معظم در حال دفاع از حقوق ملت در عرصه بین المللی هستند.
پورمحمدی ملت ایران را ملتی صبور و حق شناخت خطاب کرد که شایسته بیشترین خدمات هستند و تصریح کرد متاسفانه در دوره هایی که از وضعیت خوبی برخوردار بودیم و توان ذخیره سازی منابع و امکانات را داشتیم، با بی تدبیری عمل کرده ایم اما به آینده خوشبینیم و سعی داریم با استفاده از ظرفیت ها و توان مدیریتی موجود، شرایط را بهبود بخشیم.

Powered by Tetis PORTAL