15 مهر 1393 9:46:35
پيام تسليت وزير دادگستري به مناسبت درگذشت قائم مقام سازمان بازرسي كل كشور
حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري در پيامي، درگذشت ولي الله خبره، قائم مقام سازمان بازرسي كل كشور را تسليت گفت.حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري
در پيامي، درگذشت ولي الله خبره، قائم مقام سازمان بازرسي كل كشور را تسليت گفت كه متن اين پيام بدين شرح است:

 

بسمه تعالي

يا أَيَّتُها النَّفسُ المُطمَئِنَّةُ إِرجِعي إِلي ربِّكِ راضيةً مَرضيةً فَادخُلي في عِبادي و َادخُلي جَنَّتي

دوست بسيار عزيز و همكار شفيق ما،قاضي دانا و عادل جناب آقاي خبره، پس از سالياني خدمت مخلصانه و بي مزد و منت به مردم و نظام اسلامي، در جوار رحمت ربّ آرام گرفت. طُوبي لَه وَ حُسنُ مَآب. اگرچه صبوري بر مفارقت احباب، دشوار است، اما اميدواري به مهر لايزال حضرت حق و سرسپاري بر آستان مشيّت او، چنانكه قرآن كريم وعده فرموده است، مايه اطمينان قلب و تسلاي روح ماست. اين جانب، در اين ضايعه ناگهاني و غمبار، از درگاه خداوند رحمان و رحيم، براي همسر و فرزندان عزيزش، ساير بازماندگان و همكاران گرامي اش، شكيب و اجر جزيل و قراريافتن در منزل صبر و رضا آرزو مي كنم. وَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا وَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ حِينَ تَقُومُ. باشد كه روح اين عزيز، در بارگاه امن الهي و در جوار رحمتش، جاودان بياسايد.

آن مرحوم، بحق، نماد راستين حسن انجام وظيفه، كارداني، آگاهي از قانون، سخت كوشيِ بي دريغ، دردمندي، صداقت پيشگي، شرافت، احترام و لياقت بود و در پاسداشت حريم حرمت اسلام، انقلاب و قانون، لحظه اي آرام نداشت. پايمردي و قدم صدق مرداني چون او، كه به كار مي انديشيد و اداي وظيفه را سرلوحه فعاليت خود قرار مي داد، براي همه دوستان و همكارانش، سبب دلگرمي، اميدواري و قوت قلب بود. خدايش بيامرزد و رحمت و مغفرت واسعه اش را نثار آن روح گرامي كند. بمنّه و كرمه.   

مصطفي پورمحمدي
 وزير دادگستري

 


Powered by Tetis PORTAL