22 شهريور 1396 15:3:19
در سفر هیات مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در سفر به همدان:
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از ندامتگاه های همدان بازدید کرد
بازدید دبیر مرجع ملی کنوانسیون کودک و هیات همراه از بند نسوان زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت همدان.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، مظفرالوندی دبیر مرجع کنوانسیون حقوق کودک به همراه خانم دکتر دوروزی مدیرکل امور اجتماعی بانوان و خانواده استانداری همدان و حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان و هیات همراه برای بازدید از مهد کودک بند نسوان در زندان مرکزی همدان حضور یافتند.
هیات بازدید کننده با حضور در مهد کودک بند نسوان، از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات در حال اجراء در این مهد شامل آموزش کودکان، فضای بازی و تفریح و آموزش مهارت های فکری و پرورشی قرار گرفتند و با مادران کودکان دیدار و گفت و گو کردند .
در حاشیه این بازدید، همچنین از بخش های مختلف شامل کارگاه اشتغال، واحد فرهنگی، کتابخانه، کلینیک مثلثی و درمانگاه دیدن و از تلاش ها و اقدامات انجام گرفته در این بند قدردانی کردند .
در این بازدید، الوندی در خصوص تجهیز مهدکودک بند نسوان قول مساعد داد و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک، نیازهای این مهدکودک رفع گردد .
دبیر مرجع کنوانسیون حقوق کودک با اشاره به اینکه فضاهای بسیارخوبی برای بانوان زندانی اعم از فرهنگی، آموزشی، اشتغال زایی، خانواده، بهداشتی و پزشکی ایجاد شده است، از مسئولین زندان و مدیرکل زندان های استان همدان قدردانی کرد.
گفتنی است همچنین در این بازدید یک روزه، دبیر مرجع کنوانسیون کودک و هیات همراه از بخش های مختلف کانون اصلاح و تربیت همدان نیز بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفتند.


Powered by Tetis PORTAL