28 دي 1394 14:17:13
وزیر دادگستری:
برجام با حفظ اقتدار و جایگاه بین المللی ما به نتیجه رسید
وزیر دادگستری گفت: برجام با حفظ کرامت، اقتدار و حفظ جایگاه بین المللی و حفظ وحدت و انسجام ملی به نتیجه رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، صبح امروز در ادامه جلسه تفسیر قرآن در جمع مدیران و کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی به نتیجه رسیدن برجام را از الطاف الهی دانست.
وزیر دادگستری گفت: خدا را شاکریم که پس از تلاش سنگین، پیوسته و پر تنشی که در مقابل سنگ اندازی ها و شیطنت های دشمنان انجام گرفت، نتیجه کار به نفع ملت ما بود؛ شیطنت هایی که حتی تا دقایقی پس از پایان بازی نیز ادامه داشت؛ اما با وجود تمام مشکلات به لطف خداوند کار به سرانجام رسید.
وی همچنین افزود: لطف کار در این بود که این داستان(برجام) با حفظ کرامت، اقتدار و حفظ جایگاه بین المللی و حفظ وحدت و انسجام ملی به نتیجه رسید و موضوعی که در افکار عمومی جهانی می توانست عامل فشار و تهدید ما باشد با کمترین آسیب از آنان گرفته شد.
پورمحمدی با بیان این مطلب که به لطف خدا ذره ای از جایگاه، موقعیت و توان ما کاسته نشده است تصریح کرد: یکی از آسیب هایی که ممکن بود در این دوران بروز کند، وحدت شکنی و برهم خوردن انسجام ملی بود که با عنایت خداوند، درایت رهبری معظم و بردباری ملت، از چنین دغدغه ها و نیز از طمع دشمن در امان بودیم.
وی اعتراف رییس جمهور آمریکا به قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران و عدم کارآیی اهرم فشار، جنگ و تحریم علیه ما را از علایم ناب و طاهر بودن انقلاب دانست و تاکید کرد: اکنون باید به دنبال ایجاد فضای محبت و الفت اجتماعی بوده و تلاش گسترده ای صورت دهیم تا با انگیزه و نیز با اقدامات عملی، از فرصت به دست آمده نهایت بهره را ببریم.


Powered by Tetis PORTAL