10 مهر 1393 15:16:25
وزير دادگستري در جلسه شوراي اداري استان اصفهان:
دولت با وفاداري به انقلاب اسلامي در جهت تعالي اصول و ارزشها گام بر مي دارد
وزير دادگستري در جلسه شوراي اداري استان اصفهان گفت: دولت با وفاداري به ارزشهاي انقلاب اسلامي كه اساس جامعه مدرن ما را تشكيل داده است، در جهت تعالي اين اصول و ارزشها گام بر مي دارد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دادگستري، پيش از ظهر امروز جلسه شوراي اداري استان اصفهان با حضور وزير دادگستري، استاندار، رييس كل دادگستري و جمعي ديگر از مسوولان و مديران اين استان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري، در اين جلسه ضمن تسليت ايام شهادت امام باقر(ع)، در خصوص سياست دولت يازدهم اظهار كرد: سياست اين دولت روشن است و تلاش دولتمردان قرار گرفتن جمهوري اسلامي ايران در جايگاه شايسته خود و پيمودن مسير تعالي و پيشرفت است.

وزير دادگستري با بيان اين مطلب كه ديگر نمي توان با روشهاي سنتي و حدس و تخمين كشور را اداره كرد گفت: متاسفانه بسياري از امور در گذشته بدون محاسبه و كار كارشناسي انجام گرفته كه از اين بابت آسيبهاي زيادي را نيز متحمل شده ايم.  

وي در ادامه به ظرفيت بالاي مديريتي در كشور اشاره كرد و افزود: اعتماد و حسن ظن عامل مهمي در پيشبرد امور كشور است كه مسلما احتياج به تمرين و ممارست دارد و دولت با وفاداري به ارزشهاي انقلاب اسلامي كه اساس جامعه مدرن ما را تشكيل داده است، در جهت تعالي اين اصول و ارزشها گام بر مي دارد.

پورمحمدي همچنين با تشريح مواضع دولت در قبال مسايل بين المللي اظهار داشت: ما در عرصه بين المللي به هيچ عنوان صحنه را خالي نخواهيم كرد و عده اي گمان نكنند كه متانت و صبر ما دليل بر عقب نشيني است.

وي در خاتمه، نظم اداري، مبارزه با فساد و تقويت دولت الكترونيك را از مهمترين شاخصهاي دولت يازدهم دانسته و همچنين مساله محيط زيست را يكي از مهمترين دغدغه هاي دولت عنوان كرد.


Powered by Tetis PORTAL