27 فروردين 1394 16:39:0
سفر وزیر دادگستری به استان گیلان:
وزیر دادگستری: فضا برای پیشرفت و توسعه کشور مهیاست
وزیر دادگستری با بیان اینکه کشور محیطی آرام دارد و همه در تلاش هستند تا کشور را به جلو ببرند، گفت: دولت همه امکانات را برای پیشرفت و توسعه کشور بسیج کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، شامگاه گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی که در پی سفر رئیس‌جمهور و هیات دولت به گیلان برگزار شد، افزود: ما ملتی مقاوم، آرمان خواه، مصمم و انقلابی هستیم. انقلاب بزرگی بوجود آوردیم، بیش از 36 سال ادامه دادیم و در این راه شهدا، ایثارگران و جانبازان زیادی دادیم.
پورمحمدی تصریح کرد: ما با سرافرازی جلوی استکبار ایستاده‌ایم و با قامت افراشته حرفهای‌مان را می‌زنیم.
وی گفت: ما می‌توانیم کشور را با آرامش، فضای امن به مقاصد بالا برسانیم، کشمکش و جنگ هزینه دارد.
پورمحمدی اظهار کرد: هوشمندانه نباید اجازه دهیم دشمن ما را درگیر کند. لازمه قدرت، درگیری و پرخاشگری نیست، نباید با درگیری ثروت‌ها و منابع‌مان را به راحتی از دست بدهیم. کشور را باید با اقتدار، توانایی و با ایجاد امید، اعتماد و انگیزه اداره کرد، این تدبیر دقیق و هوشمندانه رهبری است.
وی اظهار کرد: انقلاب را با ظرفیت‌های گسترده اقتصادی می‌توان حفظ کرد، توسعه داد و الهام‌بخش شد، ملت ضعیف که مشکلات خود را نمی‌تواند، حل کند، اداره کند، نمی‌تواند الهام‌بخش باشد.
وزیر دادگستری ادامه داد: خوشبختانه وضعیتی که اکنون کشور در آن قرار دارد، باثبات، آرام و کم‌تشنج است، فضا برای تلاش، پیشرفت و توسعه کشور مهیاست.
وی با بیان اینکه کشور ما ظرفیت‌های بسیار دارد، تصریح کرد: افراد متخصص، مجرب، اندیشمند، امین، ایثارگر و قهرمان از ظرفیت‌های انسانی کشور است.

Powered by Tetis PORTAL