16 بهمن 1396 15:1:48
به مناسبت دهه فجر؛
وزیر دادگستری از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد
وزیر دادگستری به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سیدعلیرضا آوائی وزیر دادگستری، به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران بازدید کرد.

وزیر دادگستری در این برنامه ضمن اهدای گل و قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام، با آرمانهای شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی تجدید میثاق کرد.

آوائی در خلال این بازدید با اشاره به اینکه بازدید از موزه فرصت مغتنمی بوده است بیان کرد: در حقیقت بازدید از موزه، مجلس ذکری است که یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های جوانان ما است.

وی ادامه داد: برای ما مسئولین که ممکن است در معرض غفلت‌ها قرار بگیریم بازدید از اینگونه مجموعه‌ها تلنگر است چرا که شیاطین بی کار ننشسته‌اند و این یاد شهدا خواهد بود که ما را از خواب غفلت بیدار می‌کند.

آوائی گفت: امیدوارم در هر استانی مجموعه‌هایی این‌چنینی داشته باشیم تا این فرهنگ، زحمات و تلاش‌ها را به نسل‌های بعد منتقل کنیم.

بر اساس این گزارش، انصاری، معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، مهدوی، معاون توسعه مدیرت و پشتیبانی وزیر دادگستری و سایر مدیران و مسئولین وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، وزیر دادگستری را همراهی کردند.


Powered by Tetis PORTAL