4 شهريور 1393 12:11:37
با حضور وزير دادگستري برگزار شد:
نشست ايثارگران وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي
وزير دادگستري در جمع ايثارگران وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي گفت: بالاترين درجه ارزشهاي اخلاقي، ايثارگري است.

حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري، صبح امروز در جمع ايثارگران وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي، ضمن تبريك به مناسبت هفته دولت و تجليل از مقام شهيدان رجايي و باهنر، ايثارگري را اوج خدمت گذاري و وظيفه شناسي دانست.

وزير دادگستري گفت: «ايثارگري جايگاه والايي دارد؛ بهترين نيكوكاري و بالاترين درجه ارزشهاي اخلاقي و سخاوت و گذشت، ايثارگري است».

وي همچنين افزود: شهادت بزرگترين درجه ايثار است؛ ايثارگري فرهنگ والاي انساني است و مانيز نه تنها قدردان ايثارگران هستيم، بلكه موظفيم در جهت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و تثبيت و تعميق آن در جامعه تلاش كنيم.

حجت الاسلام والمسلمين پورمحمدي خاطر نشان كرد: وقتي خداوند از جايگاه مجاهدين و ايثارگران تجليل مي كند، در مقابل انتظارات بيشتري را نيز مطرح مي كند و ايثارگران بيش از ديگران در قبال جامعه مسووليت دارند.

همچنين پيش از سخنان وزير دادگستري، حجت الاسلام والمسلمين موسوي، مشاور وزير در امور ايثارگران، در سخناني از مقام والاي ايثارگران تجليل كرد.

وي با ارايه آماري از تعداد ايثارگران شاغل در وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي، بر لزوم توجه بيشتر به مطالبات اين قشر از جامعه تاكيد كرد.

 


Powered by Tetis PORTAL