12 بهمن 1396 13:3:6
کرمان/
وزیر دادگستری در جمع کارکنان تعزیرات حکومتی کرمان حضور یافت
وزیر دادگستری در سفر به استان کرمان با کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی این استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سیدعلیرضا آوائی وزیر دادگستری که به مناسبت اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در معیت رئیس جمهور و به همراه هیات دولت به استان کرمان سفر کرده است، با حضور در اداره کل تعزیرات حکومتی این استان، از نزدیک با کارکنان این اداره کل، دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
وزیر دادگستری در این دیدار ضمن تبریک دهه فجر با بیان اینکه همه ما مکلف هستیم برای خدا، مردم و کشور و صیانت از خون شهداء تلاش کنیم که کشور را ارتقاء دهیم اظهار داشت: کارکنان تعزیرات حکومتی به عنوان امین مردم و نظام معرفی شده اند و با اختیاراتی که در اختیار شما با لاخص روسای شعب گذاشته شده است از جایگاه خود بهره گرفته و با توسل به خداوند در تصمیم گیری ها به یک اقناع وجدانی برسید.
وی همچنین افزود: در احقاق حقوق و خواسته های عمومی و حق الناس اگر نا بجا عمل کنیم دنیا و آخرتمان تباه خواهد شد؛ از این جهت تلاش کنید تا رسیدگی به پرونده ها را به شکل صحیح و توضیحات کامل بررسی نمایید.
وزیردادگستری در ادامه افزود: در حال حاضر تحولات خوبی در سازمان تعزیرات حکومتی با مدیریت دکتر انصاری که فردی دلسوز ومجرب می باشد انجام گرفته است که با تمام توان پیگیر مسائل و مشکلات سازمانی هستند.
وی در همین راستا بیان کرد: جایگاه شغلی سازمان تعزیرات حکومتی جایی است که پرسنل آن می تواند این مسئولیت خطیر را وسیله ای برای شقاوت یا سعادت و فرشته شدن قرار بدهند و ما بوسیله این وظایف در معرض امتحان خداوند قرار گرفته ایم.
همچنین در ابتدای این جلسه ارسلان میری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان به بیان گزارش مجمل از وضعیت کلی استان و اداره کل پرداخت و سپس چند تن از همکاران به نمایندگی از دیگر پرسنل، به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند که وزیر دادگستری ضمن پاسخگویی به سوالات مطروحه، دستورات لازم برای پیگیری و رسیدگی به موضوعات را صادر کرد.


Powered by Tetis PORTAL