4 بهمن 1394 15:47:21
فرمانده پایگاه بسیج وزارت دادگستری:
انقلاب اسلامی در همه ابعاد جایگاه رفیعی پیدا کرده است
فرمانده پایگاه بسیج وزارت دادگستری گفت: امروز در شرایطی هستیم که انقلاب ما جایگاه بین المللی، منطقه ای و داخلی بسیار رفیعی پیدا کرده و ضرورت دارد در ایامی که منتسب به این انقلاب است از همه امکانات بهره گرفته و این معنا را تحقق ببخشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، مظفر الوندی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر(عج) وزارت دادگستری در جلسه شورای فرماندهی بسیج این وزارتخانه، با اشاره به نزدیک بودن ایام دهه مبارک فجر گفت: یکی از خصوصیات و ویژگی های انقلاب ما این است که برنامه های مربوط به بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و رویدادهای آن عمدتا خودجوش و مردمی است و بدون تردید بسیج نیز به عنوان نهادی مردمی، بیشترین سهم را در این موضوع خواهد داشت.
وی ادامه داد: ما نیز به عنوان بخش کوچکی از اعضای این شجره طیبه در وزارت دادگستری داریم نقش خود را ایفا کنیم و باید بدون اینکه فکر کنیم نهادهای رسمی و دولتی موظف هستند این امور را پیگیری کنند، بصورت خود جوش وارد میدان شویم.
الوندی با بیان این که 37 سال از پیرزوی انقلاب اسلامی می گذرد تصریح کرد: امروز در شرایطی هستیم که انقلاب ما جایگاه داخلی، منطقه ای و بین المللی بسیار رفیعی پیدا کرده و ضرورت دارد در ایامی که منتسب به این انقلاب است از همه امکانات بهره بگیریم و این معنا را تحقق ببخشیم.
وی ضمن ابراز خرسندی از مسیر خوشایندی که امروز در آن قرار داریم گفت: با توجه به شرایط کنونی می توانیم با رویکرد دیگری این اتفاقات را به نمایش گذاشته و به سهم خود در تعمیق این پیروزی ها در اذهان عمومی اثر گذار باشیم. بسیج آرمان خواه و حق جوست و همیشه بر این آرمان خواهی پای می فشارد.
همچنین در ادامه این جلسه محمدرضا پاکروان، معاون حوزه وزارتی و مدیر روابط عمومی و تشریفات وزارت دادگستری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع بسیجیان که نگاه فاخری نسبت به مباحث دینی و ارزشی دارند با بیان حدیثی از حضرت امام صادق(ع) به تفاوت ماهوی دیدگاه و تفکر بسیجیان با افراد عادی اشاره کرد و اخلاص و خلوص نیت را شیرازه تفکر بسیجی دانست.
وی با بیان اینکه اگر تفکر ناب بسیجی در جامعه وزیدن بگیرد بسیاری از مشکلات برطرف خواهند شد گفت: بهتر است نگاهمان را نسبت به برنامه های دهه فجر و برگزاری جشن های عادی تغییر داده و نوآوری داشته و با هوشمندی و با ابزار روز تبیین تفکرات و رهنمودهای حکیمانه امام راحل، معمار فقید انقلاب اسلامی را نیز جزو اهم برنامه های دهه مبارک فجر قرار دهیم.
پاکروان همچنین برگزاری نشست های تخصصی و علمی در خصوص تبیین افکار و اندیشه های بلند مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را نیز از اهم برنامه های این ایام برشمرد.

علی جمشیدی، جانشین فرمانده پایگاه بسیج وزارت دادگستری نیز در خاتمه جلسه با تاکید بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های دهه مبارک فجر، به کسب عناونین برتر مسابقات ورزشی توسط بسیجیان وزارت دادگستری اشاره کرد و برگزاری مسابقات فرهنگی-ورزشی بین کارکنان دولت را یکی از برنامه های مفید در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی دانست.

 


Powered by Tetis PORTAL