3 آذر 1393 12:13:32
وزير دادگستري:
هدف دولت ارتقاي جايگاه كشور در مذاكرات و كسب حداكثر امتيازات است
وزير دادگستري گفت: قدرت و جايگاه ما موجب شده است تا قدرتهاي جهاني به پاي ميز مذاكره بيايند و اكنون كشور ما در كانون توجه و در صدر اخبار بين المللي قرار دارد و مطمئن باشيم تلاش دولت در جهت ارتقاي جايگاه جمهوري اسلامي ايران و كسب حداكثر امتيازات در مذاكرات است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دادگستري، حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري، صبح امروز و در ادامه جلسه تفسير قرآن در جمع كاركنان وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي، ضمن تبريك فرارسيدن هفته بسيج، مهمترين وصف بسيج را اخلاص عنوان كرد.

 

وزير دادگستري بسيج را جرياني ناب و ارزشمند توصيف كرد و اظهار داشت: خوشبختانه فرهنگ بسيج در ابعاد مختلف رشد يافته و بركات آن در جامعه جاري است و همه آحاد جامعه وظيفه دارند در تعميق و توسعه اين فرهنگ تلاش كنند.

 

وي با بيان اين مطلب كه در آخرين مقاطع مذاكرات هسته اي قرار داريم، تصريح كرد: امروز جمهوري اسلامي ايران از عزت و اعتبار بسيار زيادي در جامعه جهاني برخوردار است كه اين عزت از همين تفكر و فرهنگ بسيجي و ايستادگي بر حق و مقاومت بدست آمده است.

 

حجت الاسلام والمسلمين پورمحمدي گفت: قدرت و جايگاه ما موجب شده است تا قدرتهاي جهاني به پاي ميز مذاكره بيايند و اكنون كشور ما در كانون توجه و در صدر اخبار بين المللي قرار دارد و مطمئن باشيم تلاش همگي ما در جهت ارتقاي جايگاه جمهوري اسلامي ايران و كسب حداكثر امتيازات در مذاكرات است.   


Powered by Tetis PORTAL