14 آبان 1395 10:47:53
در بازدید معاون وزیر دادگستری از اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد:
تعزیرات حکومتی در صیانت از حقوق مردم پیشگام است
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: تعزیرات حکومتی در صیانت از حقوق مردم پیشگام و تنظیم کننده ثبات اقتصادی بازار است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری در بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد و در دیدار با مدیران، رؤسای شعب و کارمندان تعزیرات حکومتی، تحولات دو سال گذشته این سازمان را چشمگیر و نقش این سازمان در ثبات بازار را برجسته توصیف کرد.
وی با اشاره به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی در صیانت از حقوق مردم و تحقق حقوق شهروندی باید پیشگام باشد تأکید کرد: خوشبختانه استقبال رییس محترم سازمان از اجرای طرح حقوق شهروندی در سازمان و تشکیل کمیته حقوق شهروندی در این سازمان به منظور برنامه ریزی و تعیین خط مشی و راهبری برنامه های آموزشی و اجرای طرح "سی ام اس" در شفاف سازی و تحقق دولت الکترونیک، سازمان تعزیرات حکومتی را به عنوان یکی از سازمان های پیشگام در صیانت از حقوق مردم و مبارزه با فساد معرفی کرده است.
عباسی با قدردانی از خدمات صادقانه مدیران، رؤسای شعب و کارکنان تعزیرات حکومتی استان به مردم، این خدمات را تبلور عینی صیانت از حقوق مردم و تحقق حقوق شهروندی دانست و پیشگامی سازمان تعزیرات حکومتی در مبارزه با قاچاق کالا در پرتو هدایت ها و حمایت های وزیر دادگستری و ریاست سازمان را موجب ثبات بازار و حمایت از تولید داخلی و اشتغال اعلام کرد و خواستار اتقان آرا و قاطعیت در برخورد با متخلفان شد.
در این دیدار پیژنی نیا، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد، گزارشی از وضعیت اداره کل، شعب و نیروها و آمار و ارقام پرونده ها ارائه کرد و رؤسای شعب با بیان مشکلات خود در رسیدگی به برخی پرونده ها، اعمال سیاست های دوگانه برخی دستگاهها را موجب بی توجهی به حقوق مردم دانستند.


Powered by Tetis PORTAL