4 ارديبهشت 1397 12:57:45
سفر وزیر دادگستری به آذربایجان شرقی/
حضور وزیر دادگستری در جمع مسئولین قضایی استان آذربایجان شرقی

وزیر دادگستری در جمع مسئولین قضایی آذربایجان شرقی گفت: تکریم ارباب رجوع، اتقان آراء و پرهیز از ورود به جناح بندی سیاسی سه عامل محبوبیت و موفقیت قضات است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری همزمان با سفر رئیس جمهور به تبریز، در جمع مسئولین قضایی و برخی قضات تجدیدنظر استان آذربایجان شرقی حاضر شد.
وی با تأکید بر حفظ شأن و جایگاه قضات در جامعه، برخورد مناسب و همراه با احترام و تکریم قاضی با طرفین پرونده، صدور رأی بر اساس مبانی علمی و اجتناب قاضی از ورود به دسته بندی های سیاسی را موجب افزایش احترام، محبوبیت و موفقیت یک قاضی در دستگاه قضایی و میان مردم دانست.
کمبود نیروی انسانی، فضای فیزیکی، امکانات و تجهیزات بویژه در سازمان های وابسته به قوه قضائیه در استان، پایین بودن دریافتی اعضاء، شوراهای حل اختلاف، ضرورت احداث سوله بحران شمالغرب کشور و فرسودگی زندان های استان از جمله مشکلات مطرح شده از سوی حاضرین در این دیدار بود.
وزیر دادگستری همچنین پس از این دیدار با حضور در ساختمان اداره کل تعزیرات حکومتی تبریز، از نزدیک با مدیران و کارکنان این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.


Powered by Tetis PORTAL