6 شهريور 1394 13:7:48
وزیر دادگستری در دیدار با خانواده شهدای استان قم:
دولت متعهد به حفظ آرمان شهداست
وزیر دادگستری گفت: دولت متعهد به حفظ آرمان شهداست و بر ماست که راه شهدا را ادامه دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری که به مناسبت هفته دولت به قم سفر کرده است، صبح امروز در جمع خانواده شهیدان علی و محمود آقا محمدی و شهیدان داود و سعید احمدی در شهر قم حضور یافت و از مقام شامخ این شهدا تجلیل کرد.
وزیر دادگستری در این دیدار ضمن تبریک ایام ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) و دهه کرامت گفت: خانواده های عزیز شهدا مایه عزت، برکت و لطف الهی نسبت به جامعه هستند و ما به وجود این بزرگواران افتخار می کنیم.
وی شهدا را سرمایه های عظیم نظام برشمرد و اظهار داشت: به برکت مقاومت، ایثار، صبوری و ایستادگی شهیدان، جامعه امروز ما علیرغم آشفتگی و ناامنی که در دنیا وجود دارد، جامعه ای امن، آرام و با عزت و اقتدار است و این به لطف رشادتهای شهیدان بزرگوار است.
پورمحمدی با بیان اینکه خون شهدا باعث استواری نظام و جایگاه رهبری و ولایت در جامعه شده خاطرنشان کرد: وظیفه ماست که راه آن بزرگواران را ادامه دهیم و حرمت خانواده های عزیز شهدا و جانبازان و آزادگان را حفظ کنیم.
وی همچنین تصریح کرد: حفظ حرمت خانواده معزم شهدا یعنی تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دعای این عزیزان در حق مردم و جامعه مقبول درگاه الهی است.
وزیر دادگستری در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: در آستانه هفته دولت قرار داریم. شهیدان رجایی و باهنر معلمان دولت هستند و دولت متعهد به حفظ آرمان شهداست و بر ماست که راه شهدا را ادامه دهیم.
وی پس از این دیدار در گلزار شهدای قم حضور یافت و به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد.

Powered by Tetis PORTAL