10 بهمن 1397 14:7:47
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری خبر داد:
حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری محمود عباسی، معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری گفت: در آستانه ایام الله دهه فجر و برگزاری جشن های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، وزارت دادگستری با هدف ترویج و ارتقاء مفاهیم و مضامین حقوق شهروندی و توجه بیش از پیش هنرمندان و سینماگران به موضوعات اجتماعی اقدام به حضور در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نموده است.
وی در ادامه افزود: در همین راستا وزارت دادگستری در نظر دارد با هدف معرفی و تقدیر از آثار برتر جشنواره در زمینه حقوق شهروندی گامی در جهت ترویج و ارتقاء مفاهیم و مضامین حقوق شهروندی بردارد.
عباسی افزود: تاثیر انکارناپذیر ابزار هنر در ترویج و توسعه چنین مفاهیمی و مغفول ماندن چنین ظرفیت قابل توجهی برای افزایش سطح فرهنگ عمومی مردم و توجه اصحاب فرهنگ و هنر به ویژه سینماگران از اهداف اصلی حضور وزارت دادگستری در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر معرفی شده است.
همچنین در این راستا اعضای هیات داوران بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با موضوع حقوق شهروندی برای ارزیابی آثار ارائه شده در جشنواره به شرح زیر معرفی شدند: محمود عباسی، احمدعلی محسن زاده، مهدی سجاده چی، حسین عرفانی مقدم، مصطفی رستگاری


Powered by Tetis PORTAL