30 دي 1389 9:7:37
در نشست شوراي قضايي استان يزد صورت گرفت:
بررسي مسايل و مشكلات قضايي و اداري استان با حضور وزير دادگستري
وزير دادگستري در جلسه‌ي شوراي قضايي استان يزد مسايل ومشكلات ادارات وابسته به قوه قضاييه اين استان را بررسي كرد.
در جلسه شوراي قضايي استان يزدكه با حضور وزير دادگستري، معاونان وي، مشاور وزير و مديركل هماهنگي با قوه مجريه، مديران ادارات تابعه قوه قضاييه و معاونان رييس كل دادگستري استان يزد برگزار شد هر يك از مديران ادارات مشكلات و تنگناهاي خويش را مطرح كردند و وزير دادگستري قول مساعد جهت رفع اين مشكلات داد.
در اين جلسه، مرتضي بختياري تعامل و همكاري موجود بين ادارات وابسته به قوه قضاييه در اين استان را عامل موفقيت آنان در رسيدگي به مشكلات مردم وجلب رضايت آنان دانست و اظهاركرد: مردم استان يزد مردمي متدين مومن قانع وسخت كوش هستند واين روحيه خدمتگزاري به آنان را آسان مي‌كند.
وزير دادگستري در ادامه به سياست‌هاي جديد قوه قضاييه درمورد افزايش امنيت، برخورد قاطع با اراذل و اوباش، سارقان و مخلين نظم عمومي اشاره و بر ادامه آن تاكيد كرد.
وي گفت: اقدامات انجام شده توسط دستگاه قضايي در اين خصوص موجب شده تا اميد و اعتماد خوبي در جامعه نسبت به دستگاه قضايي ايجاد شود.
وي به وجود تعداد زياد برخي ازجرايم مانند سرقت در برخي از مناطق كشور اشاره و اظهار كرد: وجود تعداد زياد جرايم در اين‌گونه مناطق موجب ناراحتي واحساس ناامني مردم شده و به يك مسئله امنيتي تبديل شده و آرامش مردم را بر هم زده است.
وي اظهار اميدواري كرد با اجراي سياست هاي جديد دستگاه قضايي آرامش به طور كامل به اين مناطق برگردد.
بختياري در ادامه با اشاره به مصوبات مرتبط با وزارت دادگستري در جلسه هيات دولت اظهار كرد: قطعا اجراي اين مصوبات موجبات ارائه خدمات بهتربه مردم متدين استان را فراهم خواهد آورد.
 
 
Powered by Tetis PORTAL