21 آبان 1390 12:53:44
مژدهي‌پور: با مشكلات بودجه‌اي مواجهيم
‌٩٥ درصد برنامه‌هاي سازمان تعزيرات در سال ‌٨٩ محقق شد
رييس سازمان تعزيرات حكومتي با اشاره به مشكلات بودجه‌اي اين سازمان ابراز اميدواري كرد كه دولت با برطرف ساختن اين مشكلات، موجبات عملكرد بهتر سازمان تعزيرات را فراهم كند.
علي مژدهي‌پور طي سخناني در همايش سراسري مديران كل سازمان تعزيرات حكومتي ضمن تبريك اعياد قربان و غدير، به تاريخچه تشكيل اين سازمان اشاره و تصريح كرد: سازمان تعزيرات حكومتي در زمينه تخلفات صنفي، تخلفات در بخش مسكن، بهداشت، دارو و درمان، قاچاق و تخلفات در بخش‌هاي دولتي از جمله در مورد حامل‌هاي انرژي و ديگر تخلفاتي كه ممكن است در بخش‌هاي دولتي رخ دهد، صلاحيت رسيدگي دارد.
وي افزود: در جريان اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها كه يكي از مهم‌ترين و اساسي‌ترين تحولات در بخش اقتصادي نظام بود، سازمان تعزيرات حكومتي به عنوان آ‌خرين حلقه از اين زنجيره‌ عظيم در جهت مبارزه با تخلفات صنفي و حمايت از اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها با تمام توان وارد ميدان شد و به خوبي عمل كرد.
معاون وزير دادگستري اظهار كرد: براي اولين بار در سازمان تعزيرات حكومتي يك برنامه‌ اجرايي در سال 1389 را در دستور كار قرار داديم و توانستيم در اين سال بيش از 95 درصد اهداف و برنامه‌ها را محقق سازيم كه مطابق آن برنامه‌ اجرايي سال 90 نيز در حال اجراست.
مژدهي‌پور خاطرنشان كرد: ما توانستيم با برنامه‌ريزي‌هاي دقيق در بخش‌هاي مختلف تعزيرات حكومتي نتايج خوب و اساسي را به دست آوريم.
وي در پايان، عملكرد سازمان تعزيرات حكومتي را در 22 ماه اخير خوب ارزيابي كرد و يادآور شد: سازمان تعزيرات حكومتي با مشكلات بودجه‌اي مواجه است و اميدواريم دولت محترم بتواند با برطرف ساختن اين مشكلات، موجبات عملكرد بهتر سازمان را فراهم آورد.
 
 
Powered by Tetis PORTAL