23 تير 1393 15:0:40
وزير دادگستري:
اقدامات فرهنگي موثرترين روش براي سالم سازي محيط كار و مبارزه با فساد است
اولين جلسه شوراي فرهنگي وزارت دادگستري پيش از ظهر امروز با حضور وزير و جمعي ديگر از مقامات وزارت دادگستري و سازمان تعزيرات حكومتي برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري در اولين جلسه شوراي فرهنگي اين وزارتخانه، با تبيين ابعاد و اهميت مقوله فرهنگ، اقدامات فرهنگي را موثرترين روش در جهت سالم سازي محيط كار و مبارزه با فساد دانست.

وي در ابتداي اين جلسه ضمن تبريك به مناسبت ايام ماه مبارك رمضان و ولادت امام حسن مجتبي(ع)، با اشاره به لزوم تجميع امور مشترك با هدف واحد در ذيل يك عنوان و پرهيز از ايجاد ساختارهاي موازي، به بيان اهميت وجود نهادهاي متولي فرهنگ در جامعه پرداخت.  

وزير دادگستري با انتقاد از وجود برخي مفاسد و ناهنجاريها نظير بدحجابي و مفاسد اداري در جامعه، خاطر نشان كرد: مي توان با نگاه عملگرايانه و غير شعاري و با صرف هزينه كم و با همگرايي و همفكري، بهره وري را افزايش داد كه اين امر از طريق توجه به مقوله فرهنگ و فراهم سازي بسترهاي فرهنگي مناسب، امكان پذير خواهد بود.

در ادامه اين جلسه حجت الاسلام كريمي، مشاور وزير و رييس شوراي فرهنگي اين وزارتخانه با بيان اين مطلب كه وزارت دادگستري تنها وزارتخانه اي است كه تا كنون داراي شوراي فرهنگي نبوده است، اعلام كرد: پيش نويس اساسنامه اين شورا تهيه شده و بزودي در جمع اعضاي اين شورا به تصويب نهايي مي رسد.
 
 
Powered by Tetis PORTAL