25 شهريور 1393 15:5:0
در حاشيه اجلاس آلكو برگزار شد:
ديدارهاي دوجانبه وزير دادگستري با مقامات قضايي كشورهاي عضو آلكو
وزير دادگستري در ديدارهاي دو جانبه با مقامات قضايي كشورهاي عضو آلكو بر لزوم تقويت و تحكيم هرچه بيشتر روابط بين جمهوري اسلامي ايران و كشورهاي عضو اين سازمان تاكيد كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دادگستري، حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري، در حاشيه پنجاه و سومين اجلاس سالانه سازمان حقوقي مشورتي آسيايي- آفريقايي (آلكو) با چند تن از مقامات قضايي كشورهاي عضو اين سازمان، بطور دوجانبه ديدار و گفتگو كرد.

وزير دادگستري در اين ديدارها با بيان اين مطلب كه مسايل حقوق اساسي ملتها از مسايل بسيار جدي و ضروري امروز جامعه جهاني است، گفت: «خوشبختانه امروز فرهنگ عمومي ملتها رشد و توسعه يافته و نخبگان برجسته و آزاد انديش و مستقلي در بين اين ملتها وجود دارند، كه سرمايه هاي واقعي هستند و مهمترين مساله آشنايي ملتها به حقوقشان و پايداري و استقامت براي احقاق حقوقشان است».

وي همچنين افزود: جمهوري اسلامي ايران به عنوان يك رسالت انسان دوستانه، بشري و الهي، آماده است تا نقش خود را بخوبي ايفا كند و تا كنون نيز در اين راه متحمل هزينه هاي سنگيني شده است و ما معتقديم استقلال و عزت ملت ما از اين طريق حفظ مي شود.

 در حاشيه پنجاه و سومين اجلاس سالانه سازمان حقوقي مشورتي آسيايي- آفريقايي (آلكو) مقاماتي از كشورهاي فلسطين، لبنان، سريلانكا و امارات و اردن با وزير دادگستري ديدار و گفتگو كردند.

 
 
Powered by Tetis PORTAL