30 فروردين 1390 13:15:13
وزير دادگستري:
تكليف اصلي ما خدمت گذاري به مردم است
سيد مرتضي بختياري وزير دادگستري صبح امروز سه شنبه در ديدار با معاونين، مشاورين و مديران وزارت دادگستري ضمن تقدير از عملكرد مجموعه وزارت دادگستري در سال گذشته، توجه ويژه مديران به سالي را كه سال جهاد اقتصادي نام گذاري شده خواستار شد.
وي همچنين بر لزوم تبيين نقش وزارت دادگستري در سال جهاد اقتصادي و نيز استفاده بهينه از ظرفيتهاي موجود تاكيد كرد.
وزير دادگستري با بيان اينكه تكليف اصلي ما خدمت گذاري به مردم است، برنامه ريزي دقيق و هدف گذاري مشخص را از جمله راهكارهاي افزايش سطح بهره وري در سازمان دانست و اظهار داشت: همگي ما در برابر حقوقي كه از بيت المال دريافت مي كنيم مسووليم و با توجه به اينكه مديران الگوي افراد زير مجموعه خود هستند، مي بايست دقت نظر بيشتري در انجام امور محوله داشته باشند.
سيد مرتضي بختياري در پايان سخنانش خواستار بهره گيري از امكانات نوين نظير سيستم اتوماسيون اداري، صرفه جويي و افزايش بهره وري، پيگيري امور مردم به عنوان يك اصل مهم، رعايت مسايل مربوط به عفاف و حجاب و فعال سازي نظام پيشنهادات شد.     
در اين جلسه كه با حضور معاونين، مشاورين و مديران كل ادارات وزارت دادگستري برگزار شد، پيش از سخنان وزير دادگستري، چند تن از معاونين و مديران، گزارشي از عملكرد يكسال گذشته اين وزارتخانه ارايه كردند.
 
 
Powered by Tetis PORTAL