27 خرداد 1393 11:40:4
فرمانده پايگاه بسيج وزارت دادگستري:
13 هزار نيروي بسيجي در قوه قضائيه فعاليت دارند
فرمانده پايگاه بسيج وزارت دادگستري گفت: حدود 13 هزار نيروي بسيجي در حال حاضر در قوه قضائيه و وزارت دادگستري فعاليت دارند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت دادگستري"مظفر الوندي" فرمانده پايگاه بسيج حضرت ولي عصر(عج) وزارت دادگستري در جلسه فرماندهان و مسئولان عقيدتي پايگاه‌هاي بسيج قوه قضائيه و وزارت دادگستري كه صبح امروز سه شنبه(27خردادماه) برگزار شد، گفت: ما براساس دستورالعمل‌هايي كه به بسيج ابلاغ شده است، درصدد هستيم تا از مولفه‌هاي بسيج و حضور نيروهاي بسيجي در وزارت دادگستري بهره ببريم.

 

وي افزود: حدود 13 هزار نفر نيروي بسيجي در قوه قضائيه حضور دارند كه عمدتا فرماندهان پايگاه‌ها، از مديران ارشد قوه قضائيه هستند.

 

الوندي تصريح كرد: يكي از خواسته‌هاي ما از وزير دادگستري اين است كه راهكارهايي را از لحاظ كمي و كيفي در جهت ارتقاء بسيج وزارت دادگستري تبيين كند.

 

وي با بيان اينكه 60 درصد از كاركنان قوه قضائيه عضو بسيج هستند، تصريح كرد: در وزارت دادگستري و قوه قضائيه برنامه هاي مدون بسيج از جمله حلقه هاي صالحين بطور منظم در حال انجام است.

 

الوندي با بيان اينكه ترويج امور فرهنگي در دستور كار ما قرار دارد تصريح كرد: با تدبير وزير دادگستري شوراي فرهنگي در اين وزارتخانه تشكيل شد و موضوعات فرهنگي از جمله ستادهاي امر به معروف و نهي از منكر و اقامه نماز و غيره در اين شورا تجميع شده و در حال پيگيري است.

 

وي با بيان اينكه توجه مسئولان عالي بسيج به قوه قضائيه ضرورت دارد خاطرنشان كرد: با توجه به ظرفيتهاي در خور توجه بسيج، بايد از بسيج قوه قضائيه در رده‌هاي مختلف استفاده كنيم.

 
 
Powered by Tetis PORTAL