30 مرداد 1393 18:6:49
در ادامه برنامه هاي سفر وزير دادگستري به استان مازندران صورت گرفت:
بازديد وزير دادگستري از شيرخوارگاه شكوفه در ساري
وزير دادگستري بعد از ظهر امروز از شيرخوارگاه شكوفه در ساري بازديد كرد.

حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري، بعد از ظهر امروز در حاشيه سفر به مازندران از شيرخوارگاه شكوفه ساري بازديد كرد.

وزير دادگستري در حاشيه بازيد از شيرخوارگاه شكوفه ساري در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اقدامات قانوني كه در كشور انجام شد مشكل چنداني براي واگذاري كودكان در بهزيستي وجود ندارد.

وي با اشاره به اينكه متقاضي براي دريافت فرزند در كشور مناسب است، بيان داشت: تامين آينده فرزند واقعيتي است كه خانواده‌هاي متقاضي بايد انجام دهند.

وزير دادگستري خاطرنشان كرد: از نظر حقوقي اگر مشكلات كوچكي وجود داشته باشد اصلاح مي‌شود.

اين مقام مسئول درباره افرادي كه فرزندان را در اختيار مي‌گيرند گفت: اگر اين كودكان ناشناخته  و بدون سرپرست هستند نياز است محاكم قانوني تكليف آنان را مشخص و اين موضوع بايد در مرجع ملي حقوق كودك بررسي شود.

 

* عزم جدي دولت براي مقابله با زمين‌خواري

 

وزير دادگستري همچنين درباره اقدامات انجام شده براي زمين‌خواري در كشور گفت: عزم خوبي براي جلوگيري از تغيير كاربري ايجاد شده است.

وي ادامه داد: دستگاه‌هاي انتظامي همكاري خوبي با دادگستري دارند و با هماهنگي انجام شده موفق شدند كه وضعيت مناسبي فراهم كنند.

پورمحمدي ادامه داد: در جلوگيري از تغيير كاربري خبر خوشحال كننده‌اي به دست ما رسيد و دولت نيز مصمم است از تخريب زمين در كشور جلوگيري شود.

 

استاندار مازندران و مسئولان اجرايي بهزيستي شهرستان ساري، وزير دادگستري را در اين بازديد همراهي مي‌كردند.

 

 
 
Powered by Tetis PORTAL