14 بهمن 1387 20:57:45
الهام در جمع خبرنگاران:مواضع اردوغان، اثر انقلاب‌ در بيزاري حكومت‌ها از رژيم صهيونيستي است
دكترالهام از مواضع اردوغان در اجلاس داووس حمايت كرد و گفت: اين حركت نشان داد كه انقلاب اسلامي اثر خود را در بيزاري حكومت‌ها از رژيم صهيونيستي فراهم كرده است.
به گزارش خبرگزاري فارس از محمودآباد، غلامحسين الهام بعد از ظهر امروز در حاشيه جشن ‌شكرگذاري پايان بي‌سوادي در ‌هزار و 600 روستاي مازندران در اين شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اجراي طرح مسكن مهر در كشور با قدرت ادامه دارد‌ و نيمي از واحدهاي مسكن مهر در استان‌ها در دهه فجر امسال تحويل داده مي‌شود.
وي افزود: با همكاري مردم اين طرح سرعت مي‌گيرد.
الهام با اشاره به اينكه تسهيلات در اين بخش هنوز هماهنگ نيست، تصريح كرد: اين طرح، طرح ارزشمند و بي‌سابقه‌اي در كشور است تا از اين طريق فشار روي قيمت مسكن كه ناشي از زمين است، كاهش يابد.
وي اظهار داشت: عده‌اي در مسكن انحصار ايجاد مي‌كردند و با بورس بازي زمين موجب افزايش قيمت در اين بخش شدند.
الهام تاكيد كرد: دستگاه‌هاي دولتي و افراد بايد زمين‌هاي زيادي خود را بفروشند تا زمينه براي اجراي اين طرح فراهم شود.
وي گفت: دولت از توليدكنندگان مسكن مهر حمايت مي‌كند و با بازي‌كنندگان و سوداگران اين بخش مقابله مي‌كند و جلوي فساد در اين بخش را مي‌گيرد.
سخنگوي دولت از مواضع اردوغان در اجلاس داووس حمايت كرد و بيان داشت: اين حركت نشان داد كه انقلاب اسلامي اثر خود را در بيزاري حكومت‌ها از رژيم صهيونيسيتي فراهم كرده است.
وي اظهار داشت: اين حركت بيان‌كننده اين مسئله بود كه دوره تجاوز به ملت‌ها گذشته است.
الهام خاطر‌نشان كرد: مواضع اردوغان ريشه در اعتقادات او داشت كه وي از سوي ملت تركيه، همه مردم و جهان اسلام انجام داده است.
وي در پايان گفت: اسرائيل بايد پيام اين مواضع را به درستي بگيرد و بداند كه حقوق ملت‌ها برابر است و نسل‌كشي ديگر جايي ندارد. 14/11/87
 
 
Powered by Tetis PORTAL