سایر عناوین
5 تير 1397 9:8:13
سرپرست مرکز ملی آموزش مالکیت فکری وزارت دادگستری خبر داد:
برنامه آموزش مالکیت فکری جمهوری اسلامی ایران با کره جنوبی دو سال تمدید شد

سرپرست مرکز ملی آموزش مالکیت فکری وزارت دادگستری از تمدید آموزش مالکیت فکری بین جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی به مدت دو سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، عرفان منش در پایان همایش آموزش، تقویت زیر ساخت ها و تعیین استراتژی مالکیت فکری با اعلام این خبر گفت: با توجه به مذاکرات با سازمان مالکیت فکری کره جنوبی، پروژه انتقال دانش مالکیت فکری بین دو کشور دوسال دیگر تداوم می یابد.
وی افزود: با توجه به پیشرفتهای کره جنوبی در این حوزه، سعی داریم با انتقال تجارب میان دو کشور، زمینه فرهنگ سازی و حمایت از مالکیت فکری را فراهم نمائیم.
سفیر کره جنوبی در تهران نیز در این همایش با اشاره به روابط و مناسبات دو کشور بر تداوم حمایت ها از همکاری دو جانبه در زمینه مالکیت فکری تاکید کرد.
همایش یک روزه « آموزش، تقویت زیر ساخت ها و تعیین استراتژی مالکیت فکری» در جهت تداوم همکاری های معاونت حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری ایران با سازمان مالکیت فکری کره جنوبی یکشنبه 3 تیر با حضور مدیران و کارشناسان وزارت دادگستری، نمایندگان، سازمانها و وزارتخانه های عضو شورای سیاستگذاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی در زمینه مالکیت فکری جمهوری اسلامی ایران و سفارت کره جنوبی در تهران برگزار شد.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL