سایر عناوین
31 تير 1396 10:46:9
در دیدار سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری با هیات کره؛
تاکید بر توسعه همکاری های مشترک در زمینه ارتقای حقوق مالکیت فکری

سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری در دیدار با هیأت اعزامی از سازمان مالکیت فکری کره جنوبی، بر لزوم استفاده از تجربیات مشترک و توسعه همکاری ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، محسن زاده سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری با هیأت اعزامی از سازمان مالکیت فکری کره جنوبی دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار که پیلوار، مدیر کل برنامه ریزی و هماهنگی و حمایت از حقوق مالکیت صنعتی، منابع ژنتیک و دانش سنتی و عرفان منش، سرپرست مرکز ملی آموزش مالکیت فکری نیز حضور داشتند، محسن زاده اظهار داشت: حمایت از حقوق مالکیت فکری( ثبت اختراعات و علائم تجاری) در ایران پیشینه طولانی دارد.
وی همچنین با اشاره به پیشرفت های کره جنوبی، ابراز امیدواری کرد دو کشور بتوانند از ظرفیتهای موجود و تجارب یکدیگر در زمینه های مختلف حقوق مالکیت فکری بهره ببرند.
در این دیدار، رئیس هیأت کره ای ضمن تشکر از برنامه ریزی و میزبانی گرم جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به پیشنهادهای مطرح شده توسط محسن زاده اظهار داشت: امیدواریم همکاری های این کشور با ایران در قالب پروژه های مشترک در زمینه انتقال دانش ادامه یابد.
شایان ذکر است طی برنامه ریزی های انجام شده در معاونت حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری این هیأت با همراهی نماینده سفارت جمهوری کره جنوبی در ایران، در طول اقامت 6 روزه خود در تهران، با مقامات گمرک جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه تهران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، سازمان صداوسیما، قوه قضائیه(ملاقات با قضات) و دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشگی تهران دیدار داشته و در حوزه مالکیت فکری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL