سایر عناوین
12 مرداد 1395 11:11:20
رعایت حقوق شهروندی در عهد صفوی با مدیریت محتسب رقم می خورد
معاون وزیر دادگستری در دیدار با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: رعایت حقوق شهروندی در عهد صفوی با مدیریت محتسب رقم می خورد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و هیات همراه در دیدار و گفتگو با عقدایی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و سیستانی، معاون پشتیبانی استانداری اصفهان با اشاره به پیشینه درخشان سیاسی و فرهنگی اصفهان و نقش آفرینی محتسب در مقام ترویج اخلاق و حقوق شهروندی و امر به معروف و نهی از منکر گفت: شایسته است که با تکیه بر این پیشنه درخشان مناسبات شهروندی خود را در قالب های جدیدی چون کلینیک های حقوق شهروندی تعریف کنیم.
وی افزود تلاش ما برای آموزش و ترویج اخلاق و حقوق شهروندی بهره گیری از ظرفیت های موجود نهادهای عمومی و مدنی است و شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها بهترین پایگاه برای انجام این مهم است. با تشکیل کمیته حقوق شهروندی در شورای اسلامی شهر، زمینه خوبی برای راهبری کلینیک های حقوق شهروندی در سرای محلات ایجاد می شود و فردا هشت کلینیک حقوق شهروندی در اصفهان راه اندازی می شود.
در این دیدار که برخی اعضای شورای شهر، نماینده نجف اباد در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور اجتماعی استانداری حضور داشتند، معاون استاندار با تشکر از اقدامات وزارت دادگستری، پرداختن به آسیب های اجتماعی را ضروری خواند و گفت ما از برنامه های آموزشی اخلاق و حقوق شهروندی حمایت می کنیم و ترویج آن را ضروری می دانیم.

نسخه قابل چاپ
سایر عناوین


Powered by Tetis PORTAL