اخبار
1399/10/17 16:9:28
سفر استانی هیات عالی قضائی به استان کرمانشاه؛

بازدید وزیر دادگستری از اداره کل تعزیرات حکومتی کرمانشاه

وزیر دادگستری از اداره کل تعزیرات حکومتی کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری، در سفر به استان کرمانشاه از اداره کل تعزیرات حکومتی این استان بازدید کرد.
وی در نشست با کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی گفت:پناه مردم برای حل مشکلاتشان در بازار، تعزیرات است و با حسن خلق، احترام و تواضع باید به مشکلاتشان رسیدگی کرد.
او افزود: حضور فعال و محسوس تعزیرات با استفاده از ظرفیت دستگاه قضاء، احتیاط و دقت در رعایت حقوق مردم و بازاریان باید چشمگیر باشد.
وزیر دادگستری تصریح کرد: مردم توقع رفتار‌های بهتر را دارند و ما باید در رفتار با آنان با احتیاط عمل کنیم، اما نباید این احتیاط تبدیل به ترس برای اعمال تصمیم شود.
قهرمان شاهی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه هم در ادامه این جلسه گفت، از ابتدای امسال تا کنون (۹ ماهه‌) ۱۱هزار و ۱۴۱پرونده در بخش‌های کالا و خدمات، قاچاق، و بهداشت تشکیل شده است.
قهرمان شاهی با اعلام اینکه در حال حاضر ۲۲شعبه‌ی تعزیرات در استان کرمانشاه فعال است گفت: بیشتر از ۹۸درصد این پرونده‌ها مختومه شده است و مابقی در دست بررسی ست.
وی به اعمال جریمه‌های ۹۹۰میلیارد ریالی در بخش کالا، ۵۴۰میلیارد ریالی در بخش قاچاق، و۲ میلیارد ریالی در بخش بهداشت اشاره کرد و افزود: عمده تخلف‌ها در گران‌فروشی و کم فروشی و صادر نشدن فاکتور در بخش‌های کالا‌ها و قاچاق است.
کارکنان تعزیرات هم مشکلات معیشتی کاری و رفاهی خود را در پایان این جلسه با وزیر دادگستری مطرح کردند.


Powered by Tetis PORTAL